kosik
facebook instagram
logo
logo

Vykrajovátka na přání - Obchodní podmínky a ochrana osobních údajů


To nejdůležitější z obchodních podmínek

1) Výrobky: U nás si můžete objednat vykrajovátka, vykrajovátka s tiskátkem nebo jen tiskátka („dále jen vykrajovátka“). Inspirovat se můžete v naší galerii nebo poslat svůj vlastní návrh. Vykrajovátka nemáme skladem a vyrábíme je na základě vaší objednávky.

2) Grafické návrhy: Vykrajovátka jsou vytvářena na základě návrhů od zákazníka nebo na základě výběru v galerii. Zákazník zodpovídá za vlastní grafické návrhy vykrajovátek. Pro jejich výrobu je ideální poslat logo nebo obrázek v křivkách, ale postačí i náčrt rukou. Pokud je potřeba, tak tyto návrhy jsou po konzultaci upraveny tak, aby vykrajovátko bylo možné vyhotovit a bylo funkční. Za grafické návrhy vykrajovátek nese plnou odpovědnost zákazník.

3) Výška těsta/hmoty: Vyrábíme dva typy vykrajovátek – dvoudílná a jednodílná vykrajovátka. Výhodou dvoudílných vykrajovátek je, že si výšku těsta/hmoty můžete nastavit podle sebe. Jednodílná vykrajovátka jsou nastavena na tloušťku 4 mm.

4) Certifikovaný materiál: Vykrajovátka jsou vyráběna z materiálu, který je certifikovaný pro styk s potravinami a mají vlastní atestaci pro přímý styk s potravinami dle platné legislativy.

5) Čištění: Vykrajovátka nelze čistit v myčce na nádobí. Nejideálnější způsob pro čištění je propláchnout vykrajovátka pod proudem vody a poté zbylé kousky těsta nebo hmoty vyčistit pomocí zubního kartáčku s dlouhými štětinkami.

6) Teplota: Vykrajovátka není možné dávat do trouby. Použít se dají na těsto/hmotu, která má teplotu do 50 °C. Vykrajovátka také nelze vystavovat přímému slunečnímu záření.

7) Kupní smlouva: V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 7 dnů od uzavření kupní smlouvy. Závazná kupní smlouva vzniká potvrzením cenové nabídky kupujícím, která je odeslaná na email zákazníka.

8) Platba a doprava: Zákazník si může vybrat z následujících forem platby a dopravy:

• Česká pošta - doporučeně + platba převodem:69 Kč
• Zásilkovna - na pobočku + platba převodem:69 Kč
• Zásilkovna - na pobočku + dobírka:89 Kč
• Česká pošta - doporučeně s dobírkou:115 Kč
• Při objednávce nad 2 000 Kč je poštovné zdarma

V případě viditelně poškozeného obalu nepřebírejte zásilku od přepravní společnosti a ihned nás kontaktujte na info@vykrajovatkanaprani.cz

9) Doba dodání: Po odsouhlasení finální verze a ceny vykrajovátka bude zákazníkovi výrobek odeslán do 14 dnů formou, kterou si zvolil v objednávkovém formuláři. V případě volby expresní služby bude vykrajovátko odesláno do třech pracovních dnů.

10) Reklamace: V případě vaší nespokojenosti nebo poškození vykrajovátek během přepravy nás prosím kontaktujte na info@vykrajovatkanaprani.cz

PLNÉ ZNĚNÍ OBCHODNÍCH PODMÍNEK OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ